🎾 Розклад матчів українок на Вімблдоні у понеділок

🇺🇦Марта Костюк [18] - 🇸🇰Ребекка Шрамкова

Court 10 | 3 запуск
🇺🇦Юлія Стародубцева [Q] - 🇧🇪Алісон ван Ейтванк [SR]

🕐 Початок ігрового дня - о 13:00 за Києвом

🇨🇦Лейла Фернандес поступилася у фіналі турніру WTA 500 в Істборні 🏳️Дар'ї Касаткіній - 3:6, 4:6. Канадка вперше у кар'єрі зіграла у вирішальному матчі на траві. Загалом для неї це був шостий фінал, в якому вона боролася за четвертий титул.

🇭🇷Донна Векич не змогла виграти трофей на турнірі WTA 500 у Бад-Гомбургу, програвши 🏳️Діані Шнайдер - 3:6, 6:2, 3:6. Хорватська тенісистка провела 13-й фінал у кар'єрі та вже п'ятий на траві. В її активі чотири титули (один на траві).

🇺🇸Тейлор Фрітц став триразовим чемпіоном на турнірі ATP 250 в Істборні

У вирішальному матчі лідер посіву обіграв "кваліфаєра" 🇦🇺Макса Перселла - 6:4, 6:3.

Американський тенісист виграв свій восьмий титул ATP у кар'єрі, зокрема третій на трав'яному покритті. Фрітц був переможцем в Істборні у 2019 та 2022 роках.

🇨🇱Алехандро Табіло виграв титул на турнірі ATP 250 на Майорці, обігравши у фіналі 🇦🇹Себастьяна Офнера - 6:3, 6:4.

Чилійський тенісист вдруге став переможцем на турнірі рівня Туру. На початку сезону він виграв трофей в Окленді.

🔥🔥🔥

🇺🇦Людмила Кіченок та 🇱🇻Олена Остапенко стали чемпіонками на турнірі WTA 500 в Істборні

У фіналі тенісистки перемогли лідерок посіву 🇨🇦Габріелу Дабровскі та 🇳🇿Ерін Раутліфф - 5:7, 7:6(2), 10-8.

Кіченок та Остапенко виграли четвертий спільний титул та другий цього року. У січні вони стали переможницями у Брісбені.

Також цей трофей - другий для українсько-латвійської пари на траві. Два роки тому Людмила та Олена перемогли на кортах Бірмінгему.

❗️Людмила Кіченок - перша українська тенісистка, яка виграла десять парних титулів WTA

4️⃣🏆 - разом із 🇺🇦Надією Кіченок
4️⃣🏆 - разом з 🇱🇻Оленою Остапенко
1️⃣🏆 - разом із 🇯🇵Макото Ніномією
1️⃣🏆- разом з 🇸🇮Андреєю Клепач

✍️ Сім титулів Людмила виграла на харді та три на траві.

🇺🇦🏆Анастасія Фірман (на фото праворуч) - чемпіонка турніру ITF W15 у Камені🇩🇪

У фінальному поєдинку змагань українка та її напарниця 🇩🇪Джозі Даемс обіграли пару 🇩🇪Марі Фогт/🇩🇪Єва Марі Ворачек - 6:3, 6:3

17-річна Анастасія Фірман вдруге дійшла до фіналу професійного турніру в парному розряді і завоювала свій дебютний титул

Forwarded from Junior Tennis Ukraine
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Перша ракетка України U18 Єлизавета Котляр готується до старту на турнірі ITF J300 у Рогемптоні🇬🇧 після якого вперше зіграє на юніорському Вімблдоні

JTU | ПІДПИСАТИСЯ
🇺🇦🏆Аніта Сагдієва (на фото ліворуч) - чемпіонка парного турніру ITF W15 у Лос-Анджелесі🇺🇸

У вирішальному матчі змагань Аніта Сагдієва та її напарниця 🇦🇺Стефані Вебб, які отримали третій номер посіву, обіграли другу сіяну пару турніру 🇦🇺Лілі Файркло/🇦🇺Теніка Макгіффін - 7:5, 4:6, 10-6

20-річна Аніта Сагдієва вшосте в кар'єрі зіграла в парному фіналі на рівні ITF і завоювала свій четвертий титул. У цьому сезоні українка провела другий фінальний поєдинок - на початку червня вона виграла турнір ITF W15 у Сан-Дієго

🇺🇦🏆Нікіта Маштаков - чемпіон парного турніру ITF M15 у Вроцлаві🇵🇱

У фінальному поєдинку українець і його напарник 🇩🇪Роберт Стромбахс, які отримали четвертий номер посіву, обіграли третю сіяну пару турніру 🇵🇱 Шимона Валькова і 🇵🇱 Кацпера Жука - 7:6(5), 7:5

25-річний Нікіта Маштаков втретє цього року зіграв у фіналі турніру ITF і завоював другий титул. Загалом у кар'єрі українця це був шостий фінальний матч і третій парний титул ITF

💬 "Мій досвід після поразки на Вімблдоні в першому колі минулого року навчив мене, що погані моменти не тривають вічно"

Коко Гауфф відповіла на запитання журналістів напередодні свого старту на Вімблдоні 👈

🇺🇦Олексій Крутих і 🇺🇦Владислав Орлов подолали перше коло на "челенджері" в Брашові🇷🇴

[7] 🇺🇦Олексій Крутих - 🇷🇴Александру Жекан 6:2, 6:1
[11] 🇺🇦Владислав Орлов - [WC] 🇷🇴Алехандро Матео Берге Нуреску 6:1, 6:3

Завтра за вихід в основну сітку Олексій Крутих зіграє проти лідера посіву 🇳🇱Єлле Селса, а Владислав Орлов зустрінеться з 🇧🇬Петром Нестеровим, з яким вчора виграв парний титул на турнірі ITF у Сату- Маре.