Telegram Web Link
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
🇪🇸Рафаель Надаль за 4 (ЧОТИРИ!!!) години переміг 🇦🇷Маріано Навоне у чвертьфіналі турніру в Бостаді - 6:7(2), 7:5, 7:5

У вирішальному сеті, який тривав понад 1,5 години, іспанець лідирував 5:2, але двічі не подав на матч.

Надаль уперше зіграє в півфіналі з Вімблдону-2022, коли він не зміг вийти на матч проти Ніка Кіріоса. Суперником Рафаеля буде хорват Дує Айдукович

📹 / Tennis TV

Наш сайт | Facebook | Twitter | Instagram
🇺🇦Катерина Володько та 🇺🇸Анна Роджерс вийшли до фіналу на турнірі ITF W75 у Порту, обігравши 🇦🇺Лізетт Кабреру та 🇦🇺Габріеллу Да Сілву Фік - 6:0, 6:3.

У вирішальному матчі українсько-американська пара зустрінеться з 🇳🇱Аріанне Гартоно та 🇮🇳Прартханою Тхомбаре.

Для Катерини Володько це буде перший фінал у парному розряді цього року.

Ньюпорт🇺🇸 | АТР 250 🟢

QF | [4] 🇺🇸Крістофер Юбенкс - [6] 🇦🇺Александар Вукич 6:2, 4:6, 7:6(3)
QF | [2] 🇺🇸Маркос Гірон - [Q] 🇦🇺Алекс Болт 6:4, 6:1

✍️ Результати ігрового дня на турнірах WTA

Палермо🇮🇹 | WTA 250 🟠

QF | [1] 🇨🇳Чжен Ціньвень - 🇷🇴Жаклін Крістіан 6:1, 6:1
QF | [4] 🇫🇷Діан Паррі - 🇫🇷Клое Паке 7:5, 1:6, 6:4
QF | 🇷🇴Ірина-Камелія Бегу - 🇺🇸Енн Лі 6:3, 6:4
QF | [2] 🇨🇿Кароліна Мухова - 🇦🇺Астра Шарма 7:6(5), 7:6(6)

Будапешт🇭🇺 | WTA 250 🟠

QF | [1] 🏳️Діана Шнайдер - [LL] 🇩🇪Елла Зайдель 6:4, 6:2
QF | 🇩🇪Єва Лис - 🇸🇰Ребекка Шрамкова 4:6, 6:3, 7:6(5)
QF | 🇸🇰Анна Кароліна Шмідлова - 🏳️Еліна Аванесян 2:6, 6:3, 6:2
QF | 🏳️Олександра Саснович - 🇳🇱Сюзан Ламенс 6:4, 2:6, 6:4

🇺🇦Віталій Сачко (№292 АТР) сьогодні стартує у кваліфікації турніру АТР 250 у Кіцбюелі

У першому колі відбіркової сітки українець зустрінеться з третім сіяним 🇸🇰Лукашем Клейном (№118 АТР).

На початку тижня Клейн переміг 🇨🇭Стена Вавринку в першому раунді турніру АТР 250 у Гштааді, після чого програв 🇫🇷Кантену Алісу

🎂ВІТАЄМО!

Сьогодні свій День народження святкують Людмила та Надія Кіченок!

Бажаємо сестрам міцного здоров’я та якнайбільше перемог! 🎂🥳🎈🎉🎊

🇺🇦Ангеліна Калініна в першому колі турніру WTA 250 у Празі зіграє проти 🇨🇿Сари Бейлек

Цього року Ангеліна здобула перемогу в їхньому очному поєдинку на турнірі аналогічної категорії в Остіні (хард)

🇺🇦Анастасія Соболєва перемогла експ'яту ракетку світу 🇨🇿Луцію Шафаржову в першому колі відбіркової сітки турніру WTA 250 у Празі - 4:6, 6:4, 6:3

За місце в основній сітці українка зіграє проти переможниці зустрічі 🇨🇿Джессіка Малечкова - 🇮🇹Даліла Спітері

Зазначимо, що Соболєва перервала свою серію з п'яти поразок поспіль

🇺🇦Віталій Сачко поступився 🇸🇰Лукашу Клейну на старті кваліфікації турніру АТР 250 у Кіцбюелі - 6:7(5), 1:6.

Для українця це була третя участь у відбірковій сітці змагань серії ATP цього року. У січні йому вдалося подолати кваліфікації у Гонконгу, а тиждень тому він програв у першому раунді у Гамбургу.

🇪🇸Рафаель Надаль вийшов до фіналу на турнірі ATP 250 у Бостаді після більш ніж двогодинного матчу проти 🇭🇷Дує Айдуковича - 4:6, 6:3, 6:4.

У неділю іспанський тенісист зіграє свій 131-й фінал у кар'єрі та перший з червня 2022 року, коли він переміг на Ролан Гаррос.

В активі Рафаеля Надаля 92 одиночних трофеї.

Наступний суперник іспанця визначиться у матчі 🇦🇷Тьяго Агустін Тіранте - 🇵🇹Нуну Боржеш.

📹 Tennis Channel

🇪🇸Рафаель Надаль - п'ятий найстарший тенісист, який дійшов до фіналу на турнірі АТР (з моменту появи АТР Tour у 1990 році)

🇭🇷Іво Карлович - 39 років 311 днів (Пуне-2019)
🇨🇭Стен Вавринка - 38 років 124 дні (Умаг-2023)
🇭🇷Іво Карлович - 38 років 110 днів (Умаг-2017)
🇨🇭Роджер Федерер - 38 років 80 днів (Базель-2019)

🇪🇸Рафаель НАДАЛЬ - 38 років 48 днів (Бостад-2024)

Із трьох тенісистів, які випереджають іспанця, титул зумів виграти тільки Роджер Федерер

🇺🇦Катаріна Завацька зіграє у фінальному раунді кваліфікації турніру WTA 250 у Празі після перемоги над 🇨🇿Амелі Смейкаловою - 6:1, 6:4.

За місце в основній сітці українська тенісистка боротиметься з 🇨🇭Конні Перрен.

💦🌊 Трохи прохолоди у ваші спекотні стрічки від Еліни Світоліної та Скаї 🥰

🇵🇹Нуну Боржеш переміг 🇦🇷Тьяго Агустіна Тіранте в півфіналі турніру АТР 250 у Бостаді - 6:3, 6:4 і завтра у фіналі зіграє проти 🇪🇸Рафаеля Надаля

27-річний Боржеш уперше в кар'єрі пройшов далі чвертьфіналу на турнірі АТР. У світовому рейтингу він посідає 51-е місце.

Зазначимо, що Рафаель Надаль сьогодні знявся з парного турніру, де разом із 🇳🇴Каспером Руудом дійшов до півфіналу

🇩🇪Олександр Зверєв та 🇫🇷Артур Фіс зіграють у фіналі турніру АТР 500 у Гамбурзі

SF | [1] 🇩🇪Олександр Зверєв - 🇪🇸Педро Мартінес 6:2, 6:4
SF | [5] 🇫🇷Артур Фіс - [3] 🇦🇷Себастіан Баес 6:2, 6:2

▪️Олександр Зверєв проведе 35-й фінал і боротиметься за свій 23-й титул. Цього сезону німець двічі грав у фіналі: виграв титул у Римі та програв на Ролан Гаррос.

▪️Артур Фіс втретє зіграє у фіналі та спробує завоювати свій другий титул. У цьому сезоні француз уперше дійшов до фіналу. Для Фіса перемога в Гамбурзі може стати найбільшою в кар'єрі, оскільки він вперше зіграє у фіналі турніру АТР 500

🤜🤛 Зверєв і Фіс двічі грали один з одним і обидва матчі виграв німець: торік у півфіналі цього турніру і цього сезону на траві в Галле (чвертьфінал)

🌊💦👙☀️🏖️ Перша ракетка України Марта Костюк поділилася фото з відпочинку

🇫🇷Кантен Аліс та 🇮🇹Маттео Берреттіні змагатимуться за чемпіонський титул на турнірі АТР 250 у Гштааді

SF | [6] 🇮🇹Маттео Берреттіні - [1] 🇬🇷Стефанос Циципас 7:6(5), 7:5
SF | [Q] 🇫🇷Кантен Аліс - [5] 🇩🇪Ян-Леннард Штруфф 6:3, 7:6(2)

▪️Маттео Берреттіні 15-й раз дійшов до фіналу і гратиме за свій 9-й титул. Цього сезону італієць виграв титул у Марракеші (250/ґрунт) і програв у фіналі змагань у Штутгарті (250/трава)

▪️27-річний Кантен Аліс вперше дійшов до фіналу на турнірах АТР

🤜🤛 Тенісисти грали один з одним один раз: 2015 року на ґрунтовому "ф'ючерсі" в Італії, і перемогу тоді здобув француз