Telegram Web Link
🥹😍🥰 Еліна Світоліна разом з донькою Скаї насолоджується короткою відпусткою

Наш сайт | Facebook | Twitter | Instagram
🤯 Можливо це буде найепічніший фейл від Tennis TV?

Карлос Алькарас не зміг подати на матч в фіналі Вімблдону проти Новака Джоковича, лідируючи 40-0 на своїй подачі

🇪🇸Карлос Алькарас другий сезон поспіль виграв титул на Вімблдоні, знову обігравши 🇷🇸Новака Джоковича - 6:2, 6:2, 7:6(4).

Іспанський тенісист став дев'ятим гравцем у Відкритій Ері, якому вдалося захистити титул на трав'яному "мейджорі".

Алькарас виграв четвертий із чотирьох зіграних фіналів на турнірах Grand Slam. Нагадаємо, що у 2022 році він переміг на US Open, а цього сезону - на Ролан Гаррос.

Карлос повторив досягнення свого співвітчизника Рафаеля Надаля, який теж двічі ставав чемпіоном Вімблдону - у 2008 та 2010 роках.

Іспанець став четвертим тенісистом у Відкритій Ері, який виграв чотири титули Grand Slam у віці 21 року та молодше. Раніше таке вдавалося Матсу Віландеру, Б'єрну Боргу та Борису Беккеру.

5. 🇮🇹Яннік Сіннер - 1

🇷🇸Новак Джокович на Вімблдоні провів свій перший фінал у сезоні. Сербський тенісист боровся за восьмий титул Вімблдону і 99-й у кар'єрі.

Джокович вперше з 2005 року не виграв жодного титулу АТР-туру до закінчення Вімблдону (свій дебютний титул АТР серб завоював у 2006 році).

❗️Карлос Алькарас став шостим гравцем у Відкритій Ері, який виграв в один рік Ролан Гаррос і Вімблдон

Я тут виключно заради 🎾
🇺🇦Ілля Марченко поступився 🇺🇸Ейдану Майо на старті кваліфікації турніру ATP 250 у Ньюпорті з рахунком 2:6, 2:6.

Українець другий рік поспіль не зміг подолати відбірковий етап на турнірі у США. Раніше Марченко чотири рази грав в основній сітці змагань і програвав у першому колі.

🎾 Підсумкові результати Вімблдонського чемпіонату серед гравців до 18 років

Будков К'єр - перший норвезький чемпіон на "мейджорі", Ямріхова виграла другий титул у сезоні 👈

🇹🇼Сє Шувей та 🇵🇱Ян Зелінський виграли другий спільний титул Grand Slam цього року.

У фінальному матчі на Вімблдоні тенісисти перемогли 🇲🇽Джуліану Олмос і 🇲🇽Сантьяго Гонсалеса - 6:4, 6:2.

Нагадаємо, у січні Сє Шувей та Зелінський стали чемпіонами на Australian Open. Для Сє Шувей це вже дев'ятий трофей на "мейджорах", зокрема п'ятий на Вімблдоні.

💙💛 Топ-10 українок у рейтингу WTA (15/07/2024)

💙💛 Топ-10 українців у рейтингу ATP (15/07/2024)

🔥 Ілля Марченко - новий капітан жіночої збірної України

Вітаємо Іллю з новим статусом та бажаємо якнайбільше перемог!
💙💛👊🏻

🕺💃🏻 Карлос Алькарас і Барбора Крейчикова на чемпіонському балу Вімблдону

💬 «Минулого року я програв Алькарасу в епічному п'ятисетовому фіналі, в якому ми боролись на рівних. На цей раз нічого подібного не було»

🇷🇸Новак Джокович прокоментував свою поразку від Карлоса Алькараса у фіналі Вімблдону

ТОП-10 рейтингів ATP і WTA (на 15.07.2024)