Telegram Web Link
🇷🇸Новак Джокович вдесяте у кар'єрі вийшов до фіналу на Вімблдоні, перемігши 🇮🇹Лоренцо Музетті з рахунком 6:4, 7:6(2), 6:4.

Сербський тенісист проведе загалом 37-й вирішальний матч на турнірах Grand Slam та боротиметься за 25-й трофей, зокрема восьмий на трав'яному "мейджорі".

Другий рік поспіль Джокович у фіналі Вімблдону зустрінеться з 🇪🇸Карлосом Алькарасом, якому поступився у матчі за титул.

Наш сайт | Facebook | Twitter | Instagram
🇺🇦Віталій Сачко (№281 АТР) у першому колі кваліфікації турніру АТР 500 у Гамбурзі зіграє проти 🇧🇷Феліпе Меліжені Алвеса (№145 АТР)

Бразилець за останній місяць відзначився проходженням кваліфікації на Вімблдоні (у першому колі відбіркової сітки переміг Іллю Марченка), де потім програв 🇭🇷Борні Чоричу на старті основи.

Для Сачка і Меліжені Алвеса це буде перший очний поєдинок

💬 "Я знаю, як це - грати проти Джоковича. Я готовий прийняти цей виклик і готовий впоратися з ним"

🇪🇸Карлос Алькарас прокоментував свою перемогу над Данилом Медведєвим у півфіналі Вімблдону

🇺🇦Оновили календар найближчих турнірів українських гравців на турнірах ATP, WTA та ITF

👉🏻 ATP / ITF

👉🏻 WTA / ITF

💬 "Ще в четвертому колі я відчув, що я дуже близький до своєї найкращої форми і можу поборотися за титул Вімблдону"

Новак Джокович відповів на запитання журналістів після перемоги у півфіналі Вімблдону 👈

🇺🇦Катаріна Завацька вийшла до фінального раунду відбору на турнірі WTA 250 у Будапешті, обігравши 🇨🇿Джесіку Малечкову - 6:4, 7:5.

За місце в основній сітці українка боротиметься з 🏳️Катериною Макаровою.

✍️ На Вімблдоні придумали, як порахувати вболівальників Барбори Крейчикової та Жасмін Паоліні

А за кого ви сьогодні? 🤔

🇺🇦Віталій Сачко поступився у першому раунді кваліфікації на турнірі ATP 500 у Гамбургу 🇧🇷Феліпе Меліжені Алвесу - 6:3, 2:6, 6:7(4).

Українець вдруге цього року взяв участь у відбірковій сітці турніру ATP. На початку сезону Сачко подолав кваліфікацію у Гонконгу.

📸 Зірки на фіналі Вімблдону

Актори Г'ю Джекман, Том Круз, Аня Тейлор Джой, Кейт Бекінсейл, Зендая, Пірс Броснан, Мейсі Вільямс, співачка Pink, а також режисер Сем Мендес.

📷 / Getty

🇪🇸Рафаель Надаль зіграє в першому колі турніру ATP 250 у Бостаді проти сина легендарного 🇸🇪Б’єрна Борга Лео

Експерша ракетка світу Б'єрн Борг за свою кар'єру виграв 64 титули АТР, серед яких 11 титулів Grand Slam (6 - RG і 5 - WM). Його 21-річний син Лео посідає 467-ме місце в рейтингу АТР (вищий рейтинг - №334) і здобув лише одну перемогу в основній сітці турнірів АТР

🔥 🇨🇿БАРБОРА КРЕЙЧИКОВА - ЧЕМПІОНКА ВІМБЛДОНУ-2024

Чеська тенісистка перемогла у фіналі 🇮🇹Жасмін Паоліні - 6:2, 2:6, 6:4 і завоювала свій другий титул Grand Slam у кар'єрі (перший був на Ролан Гаррос 2021 року)

Крейчикова стала четвертою чеською тенісисткою у Відкритій Ері, яка виграла титул на Вімблдоні. Раніше це вдавалося Яні Новотній (1998), Петрі Квітовій (2011, 2014) та Маркеті Вондроушовій (2023).

Завдяки перемозі на Вімблдоні Барбора Крейчикова в понеділок повернеться в топ-10 світового рейтингу, посівши 10-те місце