Telegram Web Link
😔😔😔

🇺🇦Еліна Світоліна не змогла повторити свій минулорічний результат та вийти до півфіналу на Вімблдоні, поступившись четвертій ракетці світу 🇰🇿Олені Рибакіній - 3:6, 2:6.

Це третя поразка українки у п'яти матчах з представницею Казахстану, зокрема друга цього року. Минулого місяця тенісистки зустрічалися в 1/8 фіналу Ролан Гаррос.

Для Світоліної це був десятий виступ в основній сітці британського "мейджора". Двічі Еліна грала тут у півфіналі - у 2019 році та минулого сезону.

Наш сайт | Facebook | Twitter | Instagram
🇨🇿Барбора Крейчикова перемогла 🇱🇻Олену Остапенко у чвертьфінальному матчі на Вімблдоні з рахунком 6:4, 7:6(4).

У другому сеті чеська тенісистка змогла відігратися з рахунку 4:1 на користь латвійки.

Крейчикова вдруге в кар'єрі зіграє у півфіналі турніру Grand Slam. Вперше їй це вдалося на Ролан Гаррос-2021, де вона виграла титул.

До Барбори у Відкритій Ері лише п'ять тенісисток з Чехії виходили до півфіналу на Ролан Гаррос та Вімблдоні.

За місце у фіналі чешка боротиметься з 🇰🇿Оленою Рибакіною і спробує втретє поспіль її обіграти.

🇺🇦Катаріна Завацька вийшла до чвертьфіналу на турнірі WTA 125 у Бостаді, обігравши четверту сіяну 🇸🇰Анну Кароліну Шмідлову - 5:7, 6:2, 6:3.

Українка записала до свого активу дев'яту в кар'єрі перемогу над суперницею з топ-100 та другу цього року.

Далі Катаріна Завацька зустрінеться з 🇺🇸Луїзою Чіріко.

🇺🇦Людмила Кіченок і 🇭🇷Мате Павич знялися з турніру в міксті на Вімблдоні.

Причина відмови дуету від подальшої участі наразі невідома.

Нагадаємо, що минулого року Кіченок і Павич стали чемпіонами у змішаному парному розряді на турнірі у Великій Британії.

💬 "Я спробувала все, що було в моїх силах, але нічого особливо не спрацювало"

Еліна Світоліна прокоментувала свою поразку від Олени Рибакіної у чвертьфіналі Вімблдону 👈

🇺🇦Людмила Кіченок та 🇱🇻Олена Остапенко завершили свій виступ на Вімблдоні.

У чвертьфінальному матчі тенісистки поступилися четвертим сіяним 🇨🇿Катержині Синяковій та 🇺🇸Тейлор Таунсенд з рахунком 1:6, 3:6.

Кіченок та Остапенко втретє зіграли разом на британському "мейджорі" та не повторили свій найкращий результат на цьому турнірі. Два роки тому вони дійшли до півфіналу.

Нагадаємо, що на початку сезону Людмила та Олена зіграли у вирішальному матчі на Australian Open.

Наш сайт
| Facebook | Twitter | Instagram
🇮🇹Лоренцо Музетті переміг 🇺🇸Тейлора Фрітца у заключному чвертьфіналі на Вімблдоні - 3:6, 7:6(5), 6:2, 3:6, 6:1.

Італійський тенісист вперше вийшов до півфіналу на турнірі Grand Slam і став 11-м представником своєї країни, який зіграє на цій стадії змагань.

Наступним суперником Музетті буде семиразовий чемпіон Вімблдону 🇷🇸Новак Джокович, який сьогодні отримав додатковий день відпочинку після відмови Алекса де Мінора.

Лоренцо здобув лише одну перемогу в шести матчах проти серба. Цього року італієць двічі програв Джоковичу.

Наш сайт
🗓 Розклад сьогоднішніх матчів на Wimbledon

15:30 | CENTRE COURT
SF | 🇭🇷Донна Векич - [7] 🇮🇹Жасмін Паоліні 📺
SF | [31] 🇨🇿Барбора Крейчикова - [4] 🇰🇿Олена Рибакіна 📺

15:00 | Court №1
SF | [1] 🇪🇸Марсель Гранольєрс/🇦🇷Орасіо Себальос - 🇦🇺Макс Перселл/🇦🇺Джордан Томпсон
SF | 🇫🇮Гаррі Геліеваара/🇬🇧Генрі Паттен - 🇬🇧Ніл Скупскі/🇳🇿Майкл Вінус

This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
🇺🇦Катаріна Завацька завершила свій виступ на турнірі WTA 125 у Бостаді, поступившись 🇺🇸Луїзі Чіріко з рахунком 2:6,2:6.

Для українки це був перший чвертьфінал на змаганнях такої серії з 2019 року, коли вона зіграла на цій стадії у Г'юстоні.

💷 Понад мільйон фунтів стерлінгів - відома сума призових, яку заробили на Вімблдоні українські тенісисти

👉🏻 Підбиваємо фінансові підсумки Вімблдону для українських гравців

🇮🇹Жасмін Паоліні обіграла 🇭🇷Донну Векич у півфінальному матчі Вімблдону з рахунком 2:6, 6:4, 7:6(8).

Зазначимо, що у вирішальному сеті італійка поступалася з рахунком 3:1.

Паоліні вдруге у кар'єрі вийшла до фіналу на турнірі Grand Slam. Місяць тому вона поступилася 🇵🇱Ізі Швьонтек у матчі за титул на Ролан Гаррос.

Жасмін - п'ята італійська тенісистка, яка боротиметься за одиночний трофей на "мейджорі", та перша, котрій це вдалося на різних турнірах Grand Slam.

У другому півфінальному матчі сьогодні зіграють 🇨🇿Барбора Крейчикова та 🇰🇿Олена Рибакіна.

🇨🇿Барбора Крейчикова обіграла четверту ракетку світу 🇰🇿Олену Рибакіну на шляху до фіналу на Вімблдоні - 3:6, 6:3, 6:4.

Чешка записала до свого активу сьому перемогу над суперницею, що входить до топ-5, та першу на "мейджорах".

Крейчикова вдруге у кар'єрі зіграє у вирішальному матчі на турнірі Grand Slam. У 2021 році вона стала чемпіонкою на Ролан Гаррос.

Барбора - п'ята тенісистка з Чехії у Відкритій Ері, якій вдалося вийти до фіналу на Вімблдоні.

У суботу чешка зіграє проти 🇮🇹Жасмін Паоліні, з якою зустрічалася у 2018 році на старті кваліфікації Australian Open і здобула перемогу.

❗️Фінал Вімблдону, який ми всі очікували з першого дня турніру

[31] 🇨🇿Барбора Крейчикова - [7] 🇮🇹Жасмін Паоліні

Please open Telegram to view this post
💬 "Було б божевіллям повірити у два фінали Grand Slam поспіль, хіба ні?"

🇮🇹Жасмін Паоліні поділилася своїми емоціями після виходу у фінал на Вімблдоні

💬 «На корті я більше плакала, тому що мені було так боляче, я не знала, як я можу продовжувати грати»

🇭🇷Донна Векич прокоментувала свою поразку від італійки Жасмін Паоліні в півфіналі Вімблдону

SF | [5] 🏳️Данило Медведєв - [3] 🇪🇸Карлос Алькарас 📺
SF | [25] 🇮🇹Лоренцо Музетті - [2] 🇷🇸Новак Джокович 📺

SF | [1] 🇹🇼Сє Шувей/🇧🇪Елізе Мертенс - [4] 🇨🇿Катержина Синякова/🇺🇸Тейлор Таунсенд
SF | [7] 🇺🇸Керолайн Доулгайд/🇺🇸Дезіре Кравчик - [2] 🇨🇦Габріела Дабровскі/🇳🇿Ерін Раутліфф

😢 "Останні п'ять місяців я боролася з тяжкою травмою. Ми зробили все можливе, щоб я грала і не пропускала важливі турніри. Але я дійшла до того, що біль нестерпний, дуже важко тренуватися"

31-а ракетка світу 🇷🇴Сорана Кирстя повідомила, що їй потрібен час для відновлення від травми.

Терміни повернення румунки на корт невідомі.

💬 "Перед турніром у мене був важкий період. Я просто сказала собі, що спробую більше всім цим насолоджуватися. Що я вже й так маю багато хороших досягнень, тож зараз я просто хочу отримувати більше задоволення, а не перебувати ще в більшому стресі через теніс і виступи"

🇨🇿Барбора Крейчикова поділилася своїми емоціями після перемоги над 🇰🇿Оленою Рибакіною у півфіналі Вімблдону

🇺🇦Віталій Сачко потрапив до кваліфікації турніру АТР 500 у Гамбурзі, який відбудеться наступного ігрового тижня

Українець вдруге в сезоні зіграє на рівні АТР-туру - на початку січня він пройшов кваліфікацію на турнірі в Гонконзі, але поступився в першому раунді основної сітки.