Telegram Web Link
Перша ракетка України 🇺🇦Ілля Марченко не зміг виграти свій стартовий матч на "челенджері" у Вінніпезі, поступившись 🇯🇵Шьо Шімабукуро - 5:7, 1:6.

Після виходу у фінал "челенджера" в Тайбеї в середині травня українець програв четвертий матч поспіль.

Наш сайт | Facebook | Twitter | Instagram
🇪🇸Карлос Алькарас переміг у своєму чвертьфінальному матчі проти 🇺🇸Томмі Пола на Вімблдоні - 5:7, 6:4, 6:2, 6:2.

Іспанський тенісист виграв 16 из 18 зіграних матчів на трав'яному "мейджорі" та продовжує захист титулу.

Загалом це буде шостий півфінал для Алькараса на турнірах Grand Slam, у якому він зустрінеться з Данилом Медведєвим.

Карлос веде з рахунком 4-2 в особистих протистояннях з Медведєвим. Минулого року вони вже грали один проти одного у півфіналі Вімблдону.

🇮🇹Жасмін Паоліні вийшла до півфіналу на Вімблдоні, обігравши 🇺🇸Емму Наварро з рахунком 6:2, 6:1. Італійка вперше за чотири зустрічі перемогла американську тенісистку.

Паоліні проведе другий поспіль півфінал на турнірі Grand Slam. Цього сезону їй вдалося дійти до фіналу на Ролан Гаррос.

Також Жасмін стала першою представницею Італії, яка зіграє у півфіналі Вімблдону. Наступною суперницею італійки буде 🇭🇷Донна Векич.

💬 «Коли я пішов із корту, то мені не хотілося цього робити. Фізіотерапевт сказав мені, що краще почекати, тому що він спостерігав за мною, і йому здалося, що я був не в формі, щоб грати»

Перша ракетка світу Яннік Сіннер прокоментував свою поразку від Данила Медведєва у чвертьфіналі Вімблдону

🇺🇦Марта Костюк та 🇷🇴Єлена-Габріела Русе поступилися другим сіяним 🇨🇦Габріелі Дабровскі та 🇳🇿Ерін Раутліфф та не змогли вийти до чвертьфіналу на Вімблдоні - 3:6, 1:6.

Нагадаємо, що минулого року тенісистки зіграли у другому колі британського "мейджора", а цього сезону їм вдалося дійти до півфіналу на Ролан Гаррос.

R16 | Парний матч / мікст
QF | [9] 🇺🇦Людмила Кіченок/🇱🇻Олена Остапенко - [4] 🇨🇿Катержина Синякова/🇺🇸Тейлор Таунсенд 📺

13:00 | Court №3
QF | [7] 🇺🇸Керолайн Доулгайд/🇺🇸Дезіре Кравчик - 🇺🇦Надія Кіченок/🇭🇺Тімеа Бабош 📺

🎾 Еліна Світоліна сьогодні боротиметься за вихід до півфіналу на Вімблдоні

Анонс матчу української тенісистки проти Олени Рибакіної 👈

💬 «Якщо в моєму житті не трапиться перемога на турнірі Grand Slam - це теж нормально, я зможу з цим жити. Я не буду мучити себе цим до кінця своїх днів»

Еліна Світоліна поділилася своїми думками про майбутній чвертьфінал Вімблдону проти четвертої ракетки світу Олени Рибакіної

💬 "Я не думала, що коли-небудь повернуся на той рівень, який був у мене в попередні роки. Тому зараз, коли я досягла свого найкращого результату на турнірі Grand Slam і я дуже пишаюся собою, своєю роботою, роботою, яку зробила моя команда"

🇭🇷Донна Векич прокоментувала свою перемогу у чвертьфіналі Вімблдону

⚡️Алекс де Мінор не зіграє у чвертьфіналі Вімблдону проти Новака Джоковича

Австралієць отримав травму наприкінці свого матчу четвертого кола проти Артура Фіса.

Наразі де Мінор прямує на пресконференцію, де розповість про подробиці своєї травми.

💬 Алекс де Мінор: "Змушений знятися через травму стегна. Я відчув надрив під час останніх трьох очок у матчі з Фісом. Пройшов сканування, і воно підтвердило, що травма серйозна з високим ризиком ускладнення"

Виступ австралійця на Олімпіаді зараз також під великим питанням.

🇷🇸Новак Джокович 13-й раз зіграє в півфіналі Вімблдону

Серб зрівнявся за цим показником із Роджером Федерером, який був одноосібним лідером.

37-річний Новак Джокович став третім гравцем у Відкритій Ері, кому вдалося дійти до півфіналу на Вімблдоні у віці 37+, після 🇦🇺Кена Розуолла (1974) і 🇨🇭Роджера Федерера (2019).

🇺🇦Надія Кіченок і 🇭🇺Тімеа Бабош зазнали поразки у чвертьфіналі Вімблдону від сьомих сіяних 🇺🇸Керолайн Доулгайд і 🇺🇸Дезіре Кравчик - 6:1, 2:6, 0:6.

Нагадаємо, для тенісисток це був перший спільний турнір.

Кіченок вдруге в кар'єрі зіграла у чвертьфіналі турніру Grand Slam. Місяць тому українка разом із 🇯🇵Мію Като дійшла до цієї стадії на Ролан Гаррос.

Наш сайт
| Facebook | Twitter | Instagram
🔴 Половина першого сету позаду. На корті рівна боротьба

😔 Олена Рибакіна забирає перший сет 6:3, зробивши брейк у восьмому геймі.

Ейси: 0-3
Подвійні: 2-0
Віннерси: 4-15
Невимушені помилки: 4-11
Брейк-поїнти: 1/2 - 2/2

😔😔😔

🇺🇦Еліна Світоліна не змогла повторити свій минулорічний результат та вийти до півфіналу на Вімблдоні, поступившись четвертій ракетці світу 🇰🇿Олені Рибакіній - 3:6, 2:6.

Це третя поразка українки у п'яти матчах з представницею Казахстану, зокрема друга цього року. Минулого місяця тенісистки зустрічалися в 1/8 фіналу Ролан Гаррос.

Для Світоліної це був десятий виступ в основній сітці британського "мейджора". Двічі Еліна грала тут у півфіналі - у 2019 році та минулого сезону.

🇨🇿Барбора Крейчикова перемогла 🇱🇻Олену Остапенко у чвертьфінальному матчі на Вімблдоні з рахунком 6:4, 7:6(4).

У другому сеті чеська тенісистка змогла відігратися з рахунку 4:1 на користь латвійки.

Крейчикова вдруге в кар'єрі зіграє у півфіналі турніру Grand Slam. Вперше їй це вдалося на Ролан Гаррос-2021, де вона виграла титул.

До Барбори у Відкритій Ері лише п'ять тенісисток з Чехії виходили до півфіналу на Ролан Гаррос та Вімблдоні.

За місце у фіналі чешка боротиметься з 🇰🇿Оленою Рибакіною і спробує втретє поспіль її обіграти.

🇺🇦Катаріна Завацька вийшла до чвертьфіналу на турнірі WTA 125 у Бостаді, обігравши четверту сіяну 🇸🇰Анну Кароліну Шмідлову - 5:7, 6:2, 6:3.

Українка записала до свого активу дев'яту в кар'єрі перемогу над суперницею з топ-100 та другу цього року.

Далі Катаріна Завацька зустрінеться з 🇺🇸Луїзою Чіріко.