Telegram Web Link
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
🇺🇦Катаріна Завацька обіграла 🇺🇦Юлію Стародубцеву на старті турніру WTA 125 у Бостаді - 7:5, 6:1.

Завацька взяла реванш у Стародубцевої за поразку наприкінці травня у кваліфікації Ролан Гаррос.

Наступна суперниця українки визначиться у матчі 🇸🇰Анна Кароліна Шмідлова - 🏳️Катерина Макарова.

Наш сайт | Facebook | Twitter | Instagram
🤬 "Немає слів... тільки ненависть і злість..."

Українські тенісисти реагують на ранковий масований обстріл України з боку країни-терориста росії

Окупанти випустили по Києву, Дніпру, Кривому Рогу, Слов'янську та Краматорську понад 40 ракет різних типів. Зафіксовано влучання в дитячий медичний заклад "Охматдит" у Києві. Є загиблі та поранені цивільні практично в кожному місті, яке стало сьогодні ціллю терористів.

🇮🇹Лоренцо Музетті переміг "лакі лузера" 🇫🇷Джованні Мпетші Перрікара - 4:6, 6:3, 6:3, 6:2 і вперше в кар'єрі зіграє у чвертьфіналі турніру Grand Slam

Зазначимо, що за чотири матчі на Вімблдоні Музетті жодного разу не зіграв проти суперника з топ-35.

За місце в півфіналі італійський тенісист гратиме проти переможця зустрічі 🇺🇸Тейлор Фрітц - 🇩🇪Олександр Зверєв

Setanta Sports Ukraine: "Еліна Світоліна одягне чорну пов'язку або стрічку у зв'язку з трагедією під час ранкової атаки російського агресора по дитячій лікарні "Охматдит" в Києві та в інших містах України 🙏🏻"

Матч Еліни проти китаянки Ван Сіньюй розпочнеться о 16:00 за київським часом

🇺🇦Надія Кіченок і 🇭🇺Тімеа Бабош зіграють у чвертьфіналі Вімблдону після перемоги над 15-ми сіяними 🇺🇸Ейшею Мухаммед та 🇮🇩Алділою Сутджіаді - 7:5, 6:3.

Для української тенісистки це буде другий у кар'єрі чвертьфінал парного розряду на турнірі Grand Slam. Цього року Надія разом із 🇯🇵Мію Като зіграла на цій стадії Ролан Гаррос.

За місце у півфіналі Кіченок і Бабош боротимуться із сьомим сіяним дуетом 🇺🇸Керолайн Доулгайд/🇺🇸Дезіре Кравчик.

❗️Еліна Світоліна за 26 хвилин виграє перший сет в матчі проти Ван Сіньюй - 6:2

🇺🇦Еліна Світоліна виходить до чвертьфіналу на Вімблдоні, за 55 хвилин обігравши 🇨🇳Ван Сіньюй з рахунком 6:2, 6:1.

Українка проведе 11-й чвертьфінал на турнірах Grand Slam, зокрема третій на британському "мейджорі", де її найкращим результатом є півфінал 2019 року та минулого сезону.

Наступною суперницею Світоліної буде чемпіонка Вімблдону-2022 🇰🇿Олена Рибакіна. У червні Еліна поступилася представниці Казахстану в 1/8 фіналу на Ролан Гаррос.

Рахунок особистих протистоянь між тенісистками рівний - 2:2.

Еліна...💔
Media is too big
💔 Емоції Еліни Світоліної після перемоги в четвертому колі Вімблдону жахливих новин з України, з якими доводиться виходити на корт кожному українському спортсмену.

"Звісно, це був чудовий виступ з мого боку. Сьогодні дуже складний день для українців (плаче). Тож сьогодні було нелегко зосередитись на матчі. Із самого ранку було складно читати новини, тому бути на корті було надзвичайно важко. Я рада, що так відіграла і здобула перемогу"

Дякуємо за цю перемогу, Еліно! 👏🏻👏🏻👏🏻

📹 / Zorya Londonsk
❗️Еліна Світоліна виграла 20-й матч в основній сітці Вімблдону

Тепер на її рахунку є 20 і більше перемог в основі кожного "мейджора"

Australian Open - 2️⃣5️⃣
Roland Garros - 2️⃣9️⃣
Wimbledon - 2️⃣0️⃣
US Open - 2️⃣2️⃣

Цікаво, що хоча за кількістю перемог US Open і Wimbledon поступаються двом іншим "мейджорам", саме на них Світоліна показала свої найкращі результати, зігравши в півфіналі (один раз на US Open і двічі на Wimbledon)

🇦🇺Алекс де Мінор вперше вийшов до чвертьфіналу на Вімблдоні після перемоги над 🇫🇷Артуром Фісом - 6:2, 6:4, 4:6, 6:3.

Австралійський тенісист загалом проведе третій чвертьфінал на рівні Grand Slam та вже другий цього року. Місяць тому йому це вдалося на Ролан Гаррос.

Наступний суперник Алекса де Мінора визначиться у протистоянні 🇩🇰Хольгер Руне - 🇷🇸Новак Джокович.

💔 Еліна Світоліна на прес-конференції після виходу до чвертьфіналу Вімблдону

"Сьогодні неймовірно сумний день для всіх українців. Мені було дуже важко перебувати на корті і щось робити. Я просто хотіла бути у своїй кімнаті, просто бути там зі своїми емоціями, з усім цим....

Знаєте, цей момент, коли у вас бувають такі сумні дні, коли ви не хочете нічого робити, для мене це був саме такий день. Це важко пояснити, я думаю, тому що, звісно, для нас, українців, це дуже близько до серця і дуже чутлива тема, дуже чутливі емоції, які ми відчуваємо кожного дня.

Але сьогодні був один із тих днів, коли це було ще складніше, тому що ракета впала на лікарню, дитячу лікарню. Ви одразу ж бачите кадри і все, що там сталося. Так багато дітей втрачають свої життя...Так, сьогодні був дуже важкий день."