Telegram Web Link
Як повідомляє BBC, 🇷🇸Новак Джокович у понеділок приїде на Вімблдон і почне тренуватися на кортах турніру, але його участь у змаганнях все ще під питанням

Серб трохи більше двох тижнів тому переніс операцію на меніску, але його відновлення проходить добре і він уже розпочав тренування на корті.

Новак Джокович доходив до фіналу в п'яти останніх розіграшах трав'яного "мейджора". Минулого року він перервав свою серію з чотирьох перемог поспіль, програвши в п'яти сетах Карлосу Алькарасу, вперше зазнавши поразки у фіналі Вімблдону.

Загалом на рахунку сербського тенісиста сім титулів Вімблдонського чемпіонату. Рекордсменом залишається 🇨🇭Роджер Федерер, який завоював вісім чемпіонських трофеїв.

Наш сайт | Facebook | Twitter | Instagram
🇺🇸Томмі Пол та 🇮🇹Лоренцо Музетті зіграють у вирішальному матчі турніру ATP 500 у Лондоні

SF | [5] 🇺🇸Томмі Пол - 🇺🇸Себастьян Корда 6:4, 7:6(1)
SF | 🇮🇹Лоренцо Музетті - 🇦🇺Джордан Томпсон 6:3, 3:6, 6:3

▪️Томмі Пол вшосте вийшов до фіналу турніру ATP та спробує виграти третій трофей. Зазначимо, що рік тому американець уже грав у фіналі на траві в Істборні та зазнав поразки.

▪️Лоренцо Музетті проведе третій фінал у кар'єрі. У 2022 році італійський тенісист виграв титули на турнірах ATP 250 у Гамбургу (грунт) та Неаполі (хард).

🤜🤛Томмі Пол і Лоренцо Музетті раніше не грали один проти одного.

🎾 На турнірі WTA 250 у Бірмінгемі відбулися півфінали

SF | 🇰🇿Юлія Путінцева - 🇮🇹Елізабетта Коччаретто 6:2, 6:2
SF | 🇦🇺Айла Томлянович - [7] 🏳️Анастасія Потапова 7:6(5), 6:4

▪️Юлія Путінцева зіграє шостий фінал на рівні WTA-туру та перший на трав'яному покритті. У неділю казахстанська тенісистка спробує виграти свій третій титул.

▪️Айла Томлянович вперше з лютого 2019 року вийшла до фіналу турніру WTA. Загалом для австралійки це буде п'ятий вирішальний матч у кар'єрі, в якому вона боротиметься за дебютний трофей.

🤜🤛 Юлія Путінцева та Айла Томлянович зустрічалися раніше п'ять разів (жодного на траві), і в чотирьох матчах сильніше була представниця Казахстану.

▪️01/07-14/07 | Вімблдон🇬🇧 (Grand Slam)

🎾 Анонси трав'яних турнірів, які відбудуться наступного тижня у Німеччині, Великій Британії та Іспанії

👉 ATP 250 Істборн

👉 ATP 250 Майорка

👉 WTA 500 Бад-Гомбург

👉 WTA 500 Істборн

🇺🇦Ангеліна Калініна вийшла до основної сітки на турнірі WTA 500 в Істборні після перемоги над 🇺🇸Лорен Девіс - 7:6(2), 6:4.

Українська тенісистка третій сезон поспіль виступає в Істборні. Два роки тому їй вдалося дійти до чвертьфіналу.

Можливі суперниці Ангеліни Калініної в основі: 🇷🇴Сорана Кирстя, 🇨🇿Кароліна Мухова, 🏳️Анастасія Павлюченкова, 🇱🇻Олена Остапенко, 🇬🇧Кеті Бултер або ще одна "кваліфаєрка".

🇺🇦Даяна Ястремська обіграла восьму сіяну 🏳️Мірру Андрєєву на старті турніру WTA 500 у Бад-Гомбургу з рахунком 4:6, 6:4, 6:3.

Це перша перемога українки у трьох протистояннях з Андрєєвою. Попередні два матчі між тенісистками відбулись минулого сезону на грунті на харді.

Наступна суперниця Ястремської визначиться у матчі 🇩🇪Анжелік Кербер - 🏳️Діана Шнайдер.

🇺🇦Віталій Сачко - 🇰🇿Михайло Кукушкін [27]

Жеребкування у жіночій сітці кваліфікації відбудеться завтра.

🇮🇹Яннік Сіннер виграв свій перший титул ATP на траві

У фіналі турніру ATP 500 у Галле італієць переміг 🇵🇱Губерта Гуркача з рахунком 7:6(8), 7:6(2).

Яннік Сіннер записав до свого активу 14-й одиночний трофей, зокрема четвертий цього року. Нагадаємо, що для нього це був перший турнір у статусі лідера рейтингу.

📹 Tennis Channel

🇺🇸Джессіка Пегула стала чемпіонкою на турнірі WTA 500 у Берліні, обігравши 🏳️Анну Калинську - 6:7(0), 6:4, 7:6(3).

У вирішальному сеті американка поступалася з рахунком 1:4 і згодом відіграла п'ять матчболів суперниці.

Пегула виграла свій п'ятий одиночний титул у кар'єрі та перший на трав'яному покритті.

🇺🇸Томмі Пол став новим чемпіоном на турнірі ATP 500 у Лондоні, перемігши 🇮🇹Лоренцо Музетті - 6:1, 7:6(8).

На шляху до свого найбільшого трофею американський тенісист за п'ять зіграних матчів програв лише один сет.

Тепер Томмі Пол має у своєму активі три титули ATP. Цього сезону він переміг на турнірі ATP 250 у Далласі.

🇺🇦Ангеліна Калініна отримала першу суперницю в основній сітці турніру WTA 500 в Істборні

🇦🇺Айла Томлянович не змогла виграти свій дебютний трофей, поступившись у фіналі турніру WTA 250 у Бірмінгемі 🇰🇿Юлії Путінцевій - 1:6, 6:7(8).

Для австралійки це був п'ятий вирішальний матч та перший з лютого 2019 року, коли вона програла у матчі за титул у Хуахіні 🇺🇦Даяні Ястремській.