Михайло Кохан (метання молота)
Жан Беленюк (боротьба)
Ірина Геращенко (стрибки в висоту)
Ольга Харлан (фехтування)

👏🏻 Вітаємо наших призерів з успішним виступом на Олімпіаді та дякуємо всій нашій команді за гідну боротьбу в кожній дисципліні

🫡 Вічна подяка нашим ЗСУ за можливість піднімати український прапор на змаганнях найвищого рівня 💙💛

Наш сайт | Facebook | Twitter | Instagram
🇺🇦Леся Цуренко поступилася 🇪🇸Джессіці Боусас Манейро на старті кваліфікації турніру WTA 1000 у Цинциннаті - 2:6, 2:6.

Українка другий рік поспіль не змогла подолати кваліфікацію у Цинциннаті. Найкращий результат Цуренко на цьому турнірі - чвертьфінал у 2018 році.

🇺🇦Анастасія Соболєва зіграє в основній сітці турніру WTA 125 у Барранкільї.

Forwarded from Junior Tennis Ukraine
🏆🇺🇦 Збірна України дівчат віком до 12 років виграла Літній кубок Європи

Фінальний турнір Літнього кубка Європи для збірних U12 традиційно проходив в Аяччо🇫🇷

У складі української збірної виступали:

🇺🇦Марія Кочерженко (11 років/Камянське)
🇺🇦Анна Кузнецова (11 років/Харків)
🇺🇦Анастасія Поздєєва (12 років/Львів)
Капітан команди - Ольга Ханюкова

Наша команда посіла перше місце на груповому етапі, обігравши збірні Естонії (3-0) та Німеччини (2-1), а також поступившись команді Словаччини (1-2).

Сьогодні у фінальному поєдинку українки перемогли Хорватію (2-1) і стали чемпіонками Літнього кубка Європи.

👉 Результати всіх матчів збірної України

Україна вчетверте стала переможницею Літнього кубка Європи серед дівчат у віковій категорії U12. Востаннє наша команда вигравала цей турнір 2015 року, коли Любов Костенко, Дарья Лопатецька та Катерина Рублевська обіграли у фіналі збірну росії - 3:0.

📸 / ASPTT Ajaccio Tennis

JTU | ПІДПИСАТИСЯ
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
🇺🇸Аманда Анісімова зіграє у фіналі турніру WTA 1000 у Торонто після перемоги над 🇺🇸Еммою Наварро - 6:3, 2:6, 6:2.

Американська тенісистка, яка посідає 132-е місце в рейтингу, у четвертому матчі поспіль обіграла представницю топ-20.

Анісімова вчетверте вийшла до фіналу турніру WTA (вперше на "тисячнику"). Це буде перший вирішальний матч для американки з січня 2022 року, коли виграла титул WTA 250 у Мельбурні.

У понеділок Аманда Анісімова боротиметься за свій третій та найбільший трофей у кар'єрі.

📹 Tennis Channel

🇺🇸Себастьян Корда та 🇦🇺Олексій Попирін зіграють у півфіналі "Мастерса" в Монреалі

QF | 🇺🇸Себастьян Корда - [2] 🇩🇪Олександр Зверєв 7:6(5), 1:6, 6:4
QF | 🇦🇺Олексій Попирін - [4] 🇵🇱Губерт Гуркач 3:6, 7:6(5), 7:5

Для Корди це буде другий півфінал на "Мастерсі" - торік він програв на цій стадії в Шанхаї, а Попирін уперше дійшов до 1/2 фіналу на АТР 1000

🤜🤛 Тенісисти двічі грали один з одним і обидва матчі виграв американець

Їхній півфінальний поєдинок відбудеться також сьогодні, о 03:00 за київським часом

🇺🇦Катаріна Завацька (№170 WTA) не змогла завершити свій стартовий матч у кваліфікації турніру ITF W100 у Кері🇺🇸

Українка зустрічалася з 🇺🇸Хіною Іноуе (№323 WTA) і відмовилася від продовження поєдинку за рахунку 5:0 у першому сеті на користь американської тенісистки

👉 Більше вчорашніх результатів українців на турнірах ITF

✍️ Результати ігрового дня на турнірах WTA та ATP в Канаді

Торонто🇨🇦 | WTA 1000 🔵

SF | [3] 🇺🇸Джессіка Пегула - [14] 🏳️Діана Шнайдер 6:4, 6:3 👏 | ОГЛЯД
SF | 🇺🇸Аманда Анісімова - [8] 🇺🇸Емма Наварро 6:3, 2:6, 6:2 | ОГЛЯД

SF | [1] 🇨🇦Габріела Дабровскі/🇳🇿Ерін Раутліфф - 🇨🇦Лейла Фернандес/🇨🇦Б'янка Фернандес 6:2, 6:4
SF | [3] 🇺🇸Керолайн Доулгайд/🇺🇸Дезіре Кравчик - [7] 🇺🇸Софія Кенін/🇺🇸Бетані Маттек-Сендс 6:2, 3:6, 10-7

Монреаль🇨🇦 | АТР 1000 🔵

SF | [5] 🏳️Андрій Рубльов - 🇮🇹Маттео Арнальді 6:4, 6:2
SF | 🇦🇺Олексій Попирін - 🇺🇸Себастьян Корда 7:6(0), 6:3

SF | [1] 🇪🇸Марсель Гранольєрс/🇦🇷Орасіо Себальос - [4] 🇸🇻Марсело Аревало/🇭🇷Мате Павич 6:2, 2:6, 10-1
SF | [3] 🇺🇸Раджив Рам/🇬🇧Джо Солсбері - [14] Уго Ніс🇲🇨/Ян Зелінський🇵🇱 6:2, 4:6, 11-9

📹 | ОГЛЯД ІГРОВОГО ДНЯ

🗓 Розклад сьогоднішніх матчів на турнірах WTA та АTP

01:00 | Centre Court

F | [3] 🇺🇸Джессіка Пегула - 🇺🇸Аманда Анісімова
F | [1] 🇨🇦Габріела Дабровскі/🇳🇿Ерін Раутліфф - [3] 🇺🇸Керолайн Доулгайд/🇺🇸Дезіре Кравчик

00:00 | Court Central

F | [1] 🇪🇸Марсель Гранольєрс/🇦🇷Орасіо Себальос - [3] 🇺🇸Раджив Рам/🇬🇧Джо Солсбері
Не раніше 02:30
F | [5] 🏳️Андрій Рубльов - 🇦🇺Олексій Попирін

Перша ракетка України Марта Костюк вже тренується у Цинциннаті, де зіграє на цьому тижні

В першому колі суперницею українки буде 🇧🇪Елізе Мертенс

📹 / kostekcanu (Х)

"Я грав у теніс. Тепер граю у гольф"

Енді Маррей остаточно перекваліфікувався 😁

🎾 Результати жеребкування для українок у парному розряді турніру WTA 1000 у Цинциннаті

🇺🇦Надія Кіченок/🇭🇺Тімеа Бабош - 🏳️Катерина Александрова/🏳️Яна Сізікова

🇺🇦Людмила Кіченок/🇱🇻Олена Остапенко [5] - 🇺🇸Лорен Девіс/🇺🇸Робін Монтгомері [WC]

🇺🇦Вадим Урсу (№309 ATP) вийшов до другого кола на "челенджері" у Гродзиськ-Мазовецькому, обігравши 🇫🇷Алексиса Готьє (№408 ATP) - 4:6, 7:5, 6:0.

Наступний суперник українського тенісиста визначиться у матчі 🇸🇾Хазем Нав - 🇧🇪Йоріс де Лоре (7).

🇺🇦Юлія Стародубцева (№151 WTA) успішно стартувала на турнірі ITF W100 у Кері🇺🇸 обігравши за дві години 🇯🇵Нао Хібіно (№159 WTA) - 6:4, 7:6(2).

У другій партії українка не дала суперниці подати на сет, поступаючись 4:5.

У другому колі Стародубцева зіграє проти переможниці зустрічі між 🇺🇸Енн Лі (6) і 🇳🇱Аріанне Гартоно (SE).

👉 Більше сьогоднішніх результатів українців на турнірах ITF

🇺🇦Еліна Світоліна готується до старту на турнірі WTA 1000 у Цинциннаті

У першому колі вона зіграє проти однієї з переможниць кваліфікації

📹 / CincyTennis (X)

🇺🇦Еліна Світоліна зіграє проти "кваліфаєрки" 🇨🇳Ван Яфань у першому колі турніру WTA 1000 у Цинциннаті