На Олімпіаді в Парижі відома друга чвертьфінальна пара в чоловічому турнірі

[9] 🇺🇸Томмі Пол - 🇫🇷Корентен Муте 7:6(6), 6:3
[2] 🇪🇸Карлос Алькарас - 🏳️Роман Сафіуллін 6:4, 6:2

▪️Для обох тенісистів це дебютна Олімпіада.

▪️Карлос Алькарас став наймолодшим тенісистом у чвертьфіналі Олімпіади після Новака Джоковича у Пекіні-2008.

🤜🏻🤛🏻 Це буде шостий поєдинок між Карлосом Алькарасом і Томмі Полом. Іспанець лідирує в протистоянні 3-2, вигравши в американця цього року у чвертьфіналі Вімблдону.

Наш сайт | Facebook | Twitter | Instagram
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
🇺🇦Марта Костюк прокоментувала свою подачу з руки (французькою мовою такий ігровий елемент називається «подача ложкою»), яку двічі використала в матчі проти 🇬🇷Марії Саккарі.

«Мені ще потрібно її відпрацьовувати, тому що ця подача у мене недостатньо хороша, але, слава богу, я не часто її використовую, тож, можливо, більше і не буду нею користуватися», - сказала українка після поєдинку.

Зазначимо, що в матчі проти грекині українка обидва розіграші, які почала «подачею ложкою», програла.

Сьогодні Марта Костюк зіграє у чвертьфіналі Олімпіади проти 🇭🇷Донни Векич

🇨🇳Чжен Ціньвень за три години здолала 🇩🇪Анжелік Кербер у чвертьфіналі Олімпіади з рахунком 6:7(4), 6:4, 7:6(6).

Китайська тенісистка продовжила свою переможну серію після титулу WTA у Палермо півтора тижні тому.

У вирішальному сеті сьогоднішнього матчу Чжен Ціньвень поступалася з рахунком 1:4, а на тай-брейку їй знадобилося чотири матчболи для перемоги.

Чжен Ціньвень стала другою представницею Китаю, яка зіграє в одиночному півфіналі на Олімпійських іграх. У 2008 році у Пекіні до цієї стадії дійшла Лі На.

Наступна суперниця китаянки визначиться у зустрічі 🇵🇱Іга Швьонтек - 🇺🇸Даніель Коллінс.

👏 Анжелік Кербер сьогодні зіграла свій останній матч у кар'єрі, поступившись у чвертьфіналі Олімпійських ігор

Для 36-річної німкені це була третя Олімпіада: у 2012 році вона дійшла до 1/4 фіналу в Лондоні, а вісім років тому здобула срібну медаль у Ріо-де-Жанейро.

За майже 20 років виступів у Турі Кербер виграла 14 одиночних трофеїв, зокрема три на турнірах Grand Slam - Australian Open-2016, US Open-2016 та Вімблдон-2018.

У вересні 2016 року після перемоги на американському "мейджорі" Анжелік вперше піднялася на вершину рейтингу та в статусі першої ракетки світу провела загалом 34 тижні.

На початку цього сезону німкеня повернулася на корт після народження доньки у лютому 2023 року.

🇨🇦Фелікс Оже-Альяссім обіграв п'ятого номера світового рейтингу 🏳️Данила Медведєва у третьому колі Олімпійських ігор у Парижі - 6:3, 7:6(5).

Це перша перемога канадця за вісім зустрічей з представником "країни 404". Попередні їхні матчі відбувалися на хардовому покритті.

Оже-Альяссім став першим канадським гравцем у Відкритій Ері, який зіграє в одиночному чвертьфіналі на Олімпіаді.

Наступний суперник Фелікса визначиться у матчі 🇳🇴Каспер Рууд - 🇦🇷Франсіско Серундоло.

🇵🇱Іга Швьонтек вийшла до півфіналу Олімпіади після того, як 🇺🇸Даніель Коллінс відмовилася продовжувати боротьбу за рахунку 6:1, 2:6, 4:1 на користь суперниці.

Швьонтек виграла 23-й поспіль матч на грунтовому покритті та вперше зіграє в 1/2 фіналу Олімпійських ігор. Раніше представницям Польші не вдавалося дійти до цієї стадії змагань.

За місце у фіналі Іга Швьонтек боротиметься із 🇨🇳Чжен Ціньвень, яку обіграла у всіх шести попередніх зустрічах.

Please open Telegram to view this post
😥Рафаель Надаль без медалі в Парижі

🇪🇸Рафа і 🇪🇸Карлос Алькарас програли в парному чвертьфіналі 🇺🇸Раджіву Раму і 🇺🇸Остіну Країчеку - 2:6, 4:6

Алькарас продовжить боротьбу за олімпійське золото в одиночному розряді, де він сьогодні вийшов у чвертьфінал

🎾 Олімпіада | Чвертьфінал

Марта Костюк 🆚 Донна Векич
🇺🇦Марта Костюк програє перший сет у чвертьфіналі Олімпіади проти 🇭🇷Донни Векич - 4:6

Українка програла два гейми на своїй подачі та зробила один брейк.

Зазначимо, що по ходу сету Марта поступалася 1:5, але зуміла максимально скоротити відставання

🇺🇦Людмила Кіченок і 🇺🇦Надія Кіченок вийшли до чвертьфіналу Олімпійських ігор

У матчі другого кола українські тенісистки перемогли четвертих сіяних 🇺🇸Даніель Коллінс і 🇺🇸Дезіре Кравчик - 3:6, 6:4, 10-7.

За вихід до півфіналу сестри Кіченок посперечаються з восьмим сіяним дуетом 🇪🇸Крістина Букша/🇪🇸Сара Соррібес Тормо.

Нагадаємо, що на минулій Олімпіаді у Токіо Людмила та Надія також дійшли до чвертьфіналу.

🇺🇦Марта Костюк зрівнює рахунок у чвертьфіналі Олімпіади проти 🇭🇷Донни Векич - 6:2.

Програючи 0:2, українка виграла шість геймів поспіль.

На нас чекає вирішальний сет.

😢😢😢

🇺🇦Марта Костюк не змогла вийти до півфіналу Олімпійських ігор, поступившись 🇭🇷Донні Векич - 4:6, 6:2, 6:7(8).

На тай-брейку вирішального сету українка втратила перевагу з рахунку 4:0, перед цим відігравши два матчболи суперниці, а потім ще два на самому тай-брейку, і не реалізувала свій один матчбол.

Костюк зазнали другої поразки від хорватки, з якою зустрічалася два місяці тому на Ролан Гаррос.

Нагадаємо, що для Марти це була дебютна Олімпіада.

Дякуємо за емоції та боротьбу до останнього ❤️

Тримайся, Марто! 💙💛🙏🏻

Дякуємо за цей турнір, за всі емоції та за шикарний теніс. Це був незабутній дебют на Олімпіаді! Вже чекаємо наступну! 💪🏻

🇺🇦Марта Костюк на Суспільне Спорт про завершення свого виступу на Олімпіаді в Парижі

«Після матчу було трохи боляче, але я нічого не можу вже змінити. Я була далеко не в найкращій формі сьогодні, ніхто не знає, в якому стані я сьогодні була, де в мене що болить...

На жаль, Олімпіада один раз на чотири роки. Я дуже хочу зіграти на наступній Олімпіаді в Лос-Анджелесі і сподіваюся, що візьму там медаль. Але, на жаль, не цього року»

💬 "Найголовніше, що цього разу я змогла зібратися, не опустити руки як це було на Ролан Гаррос"

🇺🇦Марта Костюк прокоментувала свою поразку від 🇭🇷Донни Векич у чвертьфіналі Олімпіади