Telegram Web Link
🥹 Неймовірна кінцівка церемонії відкриття Олімпіади в Парижі за участю Зінедіна Зідана і Рафаеля Надаля

Наш сайт | Facebook | Twitter | Instagram
🔥 Олімпійські ігри-2024 офіційно відкрито!

🇺🇦Володимир Ужиловський разом із 🇦🇹Юрієм Родіоновим вийшов у фінал "челенджера" в Цузі🇨🇭

У півфінальному поєдинку тенісисти перемогли пару 🇨🇭Ремі Бертола/🇨🇭Лука Маргароллі - 7:6(2), 7:5.

36-річний Володимир Ужиловський вчетверте зіграє у фіналі "челенджера" в парному розряді й боротиметься за свій дебютний титул цієї категорії.

Сьогодні у фіналі Ужиловський і Родіонов зіграють проти пари 🇯🇵Сейта Ватанабе/🇯🇵Такер Юдзукі.

🇺🇦«Ми всі тут, щоб перемагати і щоб раз за разом на світовій арені піднімався український прапор»

💬 Еліна Світоліна прокоментувала церемонію відкриття Олімпіади-2024, на якій була прапороносцем збірної

🗓 Розклад першого ігрового дня на тенісній Олімпіаді

13:00 | Court PHILIPPE-CHATRIER

R64 | [1] 🇵🇱Іга Швьонтек - 🇷🇴Ірина-Камелія Бегу 📺
R64 | [1] 🇷🇸Новак Джокович - 🇦🇺Меттью Ебден 📺
Не раніше 20:00
R32 | 🇦🇷Максимо Гонсалес/🇦🇷Андрес Молтені - 🇪🇸Карлос Алькарас/🇪🇸Рафаель Надаль 📺

R64 | 🇮🇹Елізабетта Коччаретто - [15] 🏳️Діана Шнайдер

🇫🇷Гаель Монфіс замінить 🇫🇷Фаб'єна Ребуля і зіграє на Олімпіаді разом з 🇫🇷Едуардом Роже-Вассленом у парному розряді

Сьогодні Монфіс і Роже-Васслен зіграють у першому колі проти пари 🇮🇳Рохан Бопанна/🇮🇳Шрірам Баладжі

Журналіст Анхель Муніс розповів, як Рафаеля Надаля запросили взяти участь у церемонії відкриття Олімпіади в Парижі

"Деякий час тому з ним зв'язалася мер Парижа і сказала: "Ви історія Парижа і ми хочемо, щоб ви зіграли одну з головних ролей у церемонії"

Рафаель Надаль отримав Олімпійський вогонь з рук Зінедіна Зідана на головній площі церемонії. Далі іспанець сів зі смолоскипом у човен, у якому були Серена Вільямс, Надя Коменеч і Карл Льюїс.

Човен із ними проплив Сеною, після чого біля берега Надаль передав факел Амелі Моресмо.

Іспанський тенісист 14 разів ставав чемпіоном Відкритого чемпіонату Франції, на кортах якого цього року відбудеться Олімпійський турнір

☔️ Початок матчів на відкритих кортах Олімпійського тенісного турніру перенесено на 14:30 за київським часом

Нагадаємо, що в першому запуску має зіграти 🇺🇦Ангеліна Калініна

⚡️У Марти Костюк змінилася перша суперниця на Олімпіаді

Замість 🇰🇿Юліі Путінцевої українка зустрінеться з 🇳🇿Лулу Сунь.

Матч заплановано на сьогодні.

🎾 Визначилися перші учасниці другого кола на Олімпіаді

R64
| [1] 🇵🇱Іга Швьонтек - 🇷🇴Ірина-Камелія Бегу 6:2, 7:5
R64 | [4] 🇮🇹Жасмін Паоліні - 🇷🇴Ана Богдан 7:5, 6:3

Іга Швьонтек виграла 20-й поспіль матч на грунтовому покритті. Нагадаємо, що у травні полька перемогла на турнірах WTA 1000 у Мадриді та Римі, а на початку червня стала чемпіонкою на Ролан Гаррос.

Жасмін Паоліні здобула свою дебютну перемогу на Олімпійських іграх. Три роки тому італійська тенісистка поступилася на старті змагань у Токіо.

😆 Меттью Ебден, поступаючись Новаку Джоковичу 0:6, 0:3, звернувся до вболівальників, щоб замінили його на корті

This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
🇮🇹Маттео Берреттіні став чемпіоном на турнірі ATP 250 у Кіцбюелі, перемігши 🇫🇷Уго Гастона - 7:5, 6:3.

Італійський тенісист продовжив свою безпрограшну серію до десяти матчів. Минулого тижня він переміг на турнірі ATP 250 у Гштааді, де також не програв жодного сету.

Цього сезону в активі Берреттіні вже три титули ATP (всі на грунтовому покритті), а загалом він виграв вже десять одиночних трофеїв (шостий на грунті).