Новий капітан жіночої збірної України Ілля Марченко вчора особисто привітав Людмилу та Надію Кіченок з Днем народження 🥳🎈🎉

🎾 Перші дві сіяні зустрінуться у вирішальному матчі турніру WTA 250 у Палермо

SF
| [1] 🇨🇳Чжен Ціньвень - [4] 🇫🇷Діан Паррі 7:5, 6:4
SF | [2] 🇨🇿Кароліна Мухова - 🇷🇴Ірина-Камелія Бегу 6:1, 6:1

▪️Чжен Ціньвень другий сезон поспіль зіграє у фіналі турніру в Палермо і загалом проведе шостий вирішальний матч у кар'єрі. Окрім титулу в Палермо, китаянка минулого року також виграла трофей на турнірі WTA 500 у Чженчжоу.

▪️Кароліна Мухова грає лише третій турнір після більш ніж дев'ятимісячної паузи, пов'язаної із травмою зап'ястя, на якому вона перенесла операцію у лютому цього року. Чешка вп'яте в кар'єрі вийшла до фіналу турніру на рівні Туру (втретє на грунті) і боротиметься за другий титул.

Чжень Ціньвень та Кароліна Мухова раніше грали одна проти одної один раз: у 2022 році чешка обіграла китайську тенісистку в другому колі турніру WTA 1000 у Мадриді.

🎾 У фіналі трав'яного турніру ATP 250 у Ньюпорті відбудеться американське протистояння

SF
| [3] 🇺🇸Алекс Мікельсен - [WC] 🇺🇸Райлі Опелка 6:2, 6:0
SF | [2] 🇺🇸Маркос Гірон - [4] 🇺🇸Крістофер Юбенкс 6:4, 3:6, 6:2

▪️Алекс Мікельсен проведе другий вирішальний матч у кар'єрі. Рік тому американець програв у фіналі турніру у Ньюпорті.

▪️Маркос Гірон втретє у кар'єрі вийшов до фіналу турніру ATP. У 2022 році він поступився у вирішальному матчі в Сан-Дієго, а цього сезону - у Далласі.

Мікельсен та Гірон проведуть дебютну зустріч.

🇮🇹Маттео Берреттіні став дворазовим чемпіоном на турнірі ATP 250 у Гштааді, обігравши у фіналі 🇫🇷Кантена Аліса - 6:3, 6:1.

Італійський тенісист виграв другий титул цього року (у квітні переміг на турнірі ATP 250 у Марракеші) та дев'ятий у кар'єрі.

Тепер в активі Маттео Берреттіні п'ять трофеїв на грунті та чотири на трав'яному покритті.

Наступного тижня італієць повернеться до топ-50 світового рейтингу вперше з серпня минулого року

🇺🇦Анастасія Соболєва та 🇺🇦Катаріна Завацька успішно подолали кваліфікацію на турнірі WTA 250 у Празі

В фінальному раунді Соболєва перемогла 🇨🇿Джессіку Малечкову - 6:2, 2:6, 6:3, а Завацька впоралася із 🇨🇭Конні Перрен - 5:7, 6:4, 6:3.

🇵🇹Нуну Боржеш - чемпіон турніру АТР 250 в Бостаді

В фінальному поєдинку Боржеш переміг 🇪🇸Рафаеля Надаля - 6:3, 6:2 та завоював свій дебютний титул на рівні АТР

Боржеш став пʼятим гравцем, якому вдалося перемогти Рафаеля Надаля в фінальному матчі турніру на ґрунті

🇺🇦Катаріна Завацька та 🇺🇦Анастасія Соболєва отримали суперниць в основній сітці турніру WTA 250 у Празі

🇫🇷Артур Фіс - чемпіон турніру АТР 500 у Гамбурзі

У фінальному поєдинку, який тривав 3,5 години, француз переміг четверту ракетку світу Олександра Зверєва - 6:3, 3:6, 7:6(1). Під час зустрічі француз відіграв 21 брейк-поінт Зверєва, програвши один гейм на своїй подачі (сам реалізував 1 із 4 зароблених брейк-поінтів)

20-річний Артур Фіс виграв свій другий і найбільший титул АТР у кар'єрі.

Французький тенісист вдруге в кар'єрі переміг суперника з топ-5 і вдруге зробив це в Гамбурзі - минулого року він у чвертьфіналі обіграв Каспера Рууда (№4 АТР)

🇺🇦Катерина Баіндл зіграє на турнірі WTA 125 у Варшаві

🇺🇦Ангеліна Калініна за три години виграла свій стартовий матч на турнірі WTA 250 у Празі, в якому зустрічалася з 🇨🇿Сарою Бейлек - 7:5, 6:7(7), 6:2.

У другому сеті українка мала перевагу з рахунком 5:2, а на тай-брейку втратила матчбол.

У наступному колі Калініна зіграє проти 🇫🇷Ельзи Жакмо, яку двічі перемагала на турнірах ITF у 2021 та 2022 роках.

🎾 Як повідомлялося раніше, турнір ATP 250 у Ньюпорті цього року проводиться востаннє.

Проте декілька днів тому стало відомо, що у наступному сезоні на трав'яних кортах Міжнародного тенісного залу слави відбудеться комбінований турнір ATP Challenger 125 та WTA 125.

Відома вже й дата проведення - 6-13 липня.

Обидва турніри матимуть сітки на 32 учасники в одиночному розряді та 16 дуетів у парному, але у жіночій кваліфікації братимуть участь 8 тенісисток, а у чоловічій - 24 гравці.

🇨🇳Чжен Ціньвень захистила свій титул на турнірі WTA 250 у Палермо

У фінальному матчі китайська тенісистка майже за три години обіграла 🇨🇿Кароліну Мухову - 6:4, 4:6, 6:2.

За 30-річну історію проведення турніру Чжен Ціньвень стала лише четвертою тенісисткою, яка змогла виграти тут двічі поспіль. Востаннє таке вдавалося 🇪🇸Анабель Медіні Гаррігес (2004-2006).

В активі китайської тенісистки тепер три одиночних трофеї, у тому числі два на грунті.

🇺🇸Маркос Гірон став новим чемпіоном на турнірі ATP 250 у Ньюпорті, перемігши у фіналі 🇺🇸Алекса Мікельсена - 6:7(4), 6:3, 7:5.

30-річний американський тенісист у вирішальному сеті відіграв один матчбол і з третьої спроби виграв свій дебютний титул ATP.

Завдяки перемозі у Ньюпорті Гірон дебютував у топ-40 світового рейтинг, посівши 38-е місце.

💙💛 Топ-10 українців у рейтингу ATP (22/07/2024)

💙💛 Топ-10 українок у рейтингу WTA (22/07/2024)

ТОП-10 рейтингів ATP і WTA (на 22.07.2024)