Telegram Web Link
🇪🇸Рафаель Надаль зіграє в першому колі турніру ATP 250 у Бостаді проти сина легендарного 🇸🇪Б’єрна Борга Лео

Експерша ракетка світу Б'єрн Борг за свою кар'єру виграв 64 титули АТР, серед яких 11 титулів Grand Slam (6 - RG і 5 - WM). Його 21-річний син Лео посідає 467-ме місце в рейтингу АТР (вищий рейтинг - №334) і здобув лише одну перемогу в основній сітці турнірів АТР

Наш сайт | Facebook | Twitter | Instagram
🔥 🇨🇿БАРБОРА КРЕЙЧИКОВА - ЧЕМПІОНКА ВІМБЛДОНУ-2024

Чеська тенісистка перемогла у фіналі 🇮🇹Жасмін Паоліні - 6:2, 2:6, 6:4 і завоювала свій другий титул Grand Slam у кар'єрі (перший був на Ролан Гаррос 2021 року)

Крейчикова стала четвертою чеською тенісисткою у Відкритій Ері, яка виграла титул на Вімблдоні. Раніше це вдавалося Яні Новотній (1998), Петрі Квітовій (2011, 2014) та Маркеті Вондроушовій (2023).

Завдяки перемозі на Вімблдоні Барбора Крейчикова в понеділок повернеться в топ-10 світового рейтингу, посівши 10-те місце

🇨🇿Барбора Крейчикова справжня легенда тенісу

▪️Чемпіонка Вімблдону
▪️Чемпіонка "Ролан Гаррос
▪️7 титулів Grand Slam у жіночому парному розряді (кар'єрний Slam)

6. 🇺🇸Коко Гауфф - 1

💬 «Сьогодні мені трохи сумно, але я намагаюся продовжувати посміхатися. Треба пам'ятати, що сьогодні все одно хороший день. Я зіграла у фіналі Вімблдону. У дитинстві дивилася такі матчі по телевізору і мушу сказати, що вболівала за Федерера»

Італійська тенісистка Жасмін Паоліні дійшла до фіналу на другому "мейджорі" поспіль і стала шостою тенісисткою в історії, яка програла в одному сезоні вирішальні матчі Ролан Гарросу і Вімблдону

У понеділок 28-річна Паоліні вперше підніметься на 5-е місце в рейтингу WTA

❗️Наші друзі, компанія Book4Sport розігрує офіційний рушник Вімблдону

Щоб узяти участь у розіграші потрібно виконати всього дві умови:

1. Підписатися на їхню сторінку в Instagram
2. Написати в коментарі під їх постом в Instagram за кого ви вболівали на цьому Вімблдоні

Переможця буде визначено 16 липня.

❗️До слова, Book4Sport дуже зручний застосунок для бронювання тенісних кортів і в них великі плани щодо збільшення функціоналу свого застосунку. Тож рекомендуємо підписатися на них просто зараз. Попереду ще багато цікавих сюрпризів.
🇺🇦Анастасія Соболєва програла 🇨🇭Сімоні Вальтерт у стартовому матчі кваліфікації на турнірі WTA 250 у Будапешті - 4:6, 2:6.

Українка вдруге зіграла у відборі на змаганнях рівня Туру. Минулого року їй вдалося пробитися до основної сітки у Клуж-Напоці.

🇫🇮Гаррі Геліеваара та 🇬🇧Генрі Паттен стали новими чемпіонами на Вімблдоні, перемігши 🇦🇺Макса Перселла та 🇦🇺Джордана Томпсона - 6:7(7), 7:6(8), 7:6(9).

Зазначимо, що наприкінці другого сету тенісисти відіграли три матчболи суперників, два з яких на тай-брейку.

Геліеваара та Паттен виграли третій спільний титул цього року: у квітні вони перемогли на турнірі ATP у Марракеші, а у травні - на турнірі ATP у Ліоні.

Для фіна це другий трофей Grand Slam. Минулого року він став чемпіоном турніру в міксті на US Open. Британець вперше виграв титул на "мейджорі".

💬 "Сьогодні я грала краще, ніж у фіналі Ролан Гаррос, але все одно цього було недостатньо"

Жасмін Паоліні відповіла на запитання журналістів після поразки у фіналі Вімблдону 👈

🇨🇿Катержина Синякова і 🇺🇸Тейлор Таунсенд виграли парний трофей на Вімблдоні, перемігши дует 🇨🇦Габріела Дабровскі/🇳🇿Ерін Раутліфф - 7:6(5), 7:6(1).

Для тенісисток це перший спільний титул на їхньому третьому турнірі, які вони зіграли цього року.

Синякова записала до свого активу дев'ятий парний трофей на турнірах Grand Slam та вже третій на трав'яному "мейджорі". Катержина була чемпіонкою на Вімблдоні у 2018 та 2022 роках.

Таунсенд з третьої спроби виграла свій дебютний титул Grand Slam. У 2022 році американка поступилася у парному фіналі US Open, а минулого сезону - на Ролан Гаррос.

🎂ВІТАЄМО!

Сьогодні свій День народження святкує Віталій Сачко!

Бажаємо міцного здоров’я та якнайбільше перемог! 🎂🥳🎈🎉🎊

🇺🇦Катаріна Завацька знялася з матчу фінального раунду кваліфікації на турнірі WTA 250 у Будапешті

💬 "У мене була дуже складна сітка із самого першого матчу. Я просто йшла далі матч за матчем. Я просто почувалася краще і ставала кращою. І ось я тут. Я не знаю, як це сталося. Але, так, я переможниця цього турніру"

Барбора Крейчикова провела пресконференцію після перемоги на Вімблдоні 👈

Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
🥹 Емоції 🇫🇮Гаррі Геліеваари та 🇬🇧Генрі Паттена, які вчора виграли парний титул на Вімблдоні

Британський тенісист уперше пройшов на "мейджорі" далі третього кола, а фін уперше подолав бар'єр чвертьфіналу.

На шляху до титулу Геліеваара та Паттен обіграли чотири сіяні пари, а у фіналі відіграли три матчболи.

📹 / Wimbledon
😢 Катаріна Завацька була змушена знятися з турніру WTA у Будапешті через захворювання горла

🎾 Історичний титул або продовження переможної серії у фіналах "мейджорів"

Новак Джокович і Карлос Алькарас сьогодні зіграють у вирішальному матчі Вімблдону 👈