Telegram Web Link
Police Control Ukraine
📌У черговому інтерв'ю очільниця патрульної поліції Харківщини Альона Стрижак заявила, що захищала Харків, начебто з перших днів повномасштабного вторгнення. За словами Стрижак, 27 лютого вона з екіпажем патрульних нібито побачили «Тигр» рашистів. Проте…
⚡️Керівником батальйону патрульної поліції Кременчука стала Альона Стрижак, яка із січня 2020 року і до листопада 2023 року керувала управлінням патрульної поліції у Харківській області та втекла до Дніпра на початку повномасштабного вторгнення рашистів.

Представлення Стрижак у Кременчуці відбудеться завтра.

Нагадаємо, Стрижак зняли з посади очільниці УПП у листопаді 2023р.

Саме Стрижак з підлеглими патрульними й разом з Дудіним (ексочільник #СБУ Харківщини) втекли з Харкова до Дніпра на початку повномасштабного вторгнення рашистів.

27 лютого Альона Стрижак вже була у Дніпрі, залишиви половину підлеглих, службові авто та навіть зброю у Харкові.
Про це також свідчать вказівки
Стрижак у сложбових чатах.

Про втечу Стрижак до Дніпра та залишення міста Харкова свідчив ексочільник УСБУ Дудін, якого підозрюють у держзраді.
Але поки Дудін перебуває у СІ30,
Стрижак розповідає «як вона з Дніпра побачила «тигра» на вулицях Харкова».

Зазначаємо, що Харків боронили інші спецпідрозділи поліції, добровольці та ЗСУ.
Служба буває цікавою та інформативною😅
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Що в цей час робив напарник патрульного?
Чому одному молодому патрульному довелося захищатися від неадекватного чоловіка? 🤔
Forwarded from Дріт
Епохальне: Індія звільнила голуба, якого підозрювали в шпигунстві на Китай і через це тримали 8 місяців під вартою у ветклініці

Поліцейські затримали птаха на індійській нафтовій пристані. На його ніжці виявили страшне: два кільця — одне з міді, інше з алюмінію, а на крилах — китайські ієрогліфи.

Тоді поліція зареєструвала на птаха справу про шпигунство, але під час розслідування виявили, що голуб брав участь у перегонах на Тайвані й випадково залетів до Індії. Після завершення розслідування усі звинувачення зняли. 😗
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Про «електронний кабінет призовника» (ЕКП), який хочуть запровадити в Україні.
Особливий інтерес викликають слова «днем вручення повістки про виклик до військкомату є ….. день отримання ТЦК і СП повідомлення про доставку повістки до електронного кабінету.»
Одразу виникає купа запитань, без відповідей, звісно.
Що це буде за “електронний кабінет»? Як він буде реалізований? Невже у Дії? А як же обіцянка «в Дії ніколи не буде повісток»? https://cutt.ly/a5UB1my
Ладно, наприклад, це буде окремий новий сервіс. А як зобов'язати людину зареєструватися в ЕКП? А якщо немає комп'ютера? Зламався, в ремонті, загубив? А якщо є лише умовна Nokia 3310? Хтось видаватиме потрібні пристрої? Шось я сумніваюся.
А як буде проводитися ідентифікація особи в електронному кабінеті? Через Дія.Підпис? Через ID.gov.ua? Чи необхідно буде все ж прибути до ТЦК/поліції з паспортом?
А якщо ТЦК відправив повістку в «електронний кабінет» і отримав від нього ж повідомлення про «доставку» - який буде механізм переконатися, що «абонент» ту повістку побачив, відкрив, прочитав та зрозумів? І що це саме він залогінився в кабінет? А не його, скажімо, дружина, брат, сусід, чи росіянський хакер?
І як загалом призовник дізнається про те, що в його електронний кабінет та повістка доставлена? Йому прийде повідомлення на е-пошту? А на яку е-пошту?
У 2020 році вже була спроба запровадити «офіційну електронну адресу” https://cutt.ly/efLqOSR, але нічого не вийшло.
Тобто для початку потрібно якимось чином (яким, до речі?) примусити усіх призовників самостійно зареєструватися в «електронному кабінеті призовника», і самому вказати там свій email. Пароль до якого він може «забути», «загубити», продати, можуть вкрасти хакери. От я, наприклад, маю з півтора десятки email-ів, половиною з яких користуюся десь раз на рік.
Державний email-сервіс? Ха-ха. З урахуванням стабільного потоку зламаних держресурів, існуватиме велика вірогідність того, що цей сервіс по любому хакнуть – якщо не запорєбрікі, то якійсь школяр з Марокко. А дані виставлять на продаж в даркнеті. І одного такого прецеденту буде достатньо вважати такий email-сервіс скомпрометованим. З відповідними правовими наслідками.
А якщо це не державний email-сервіс – то який? Закордонний безкоштовний gmail чи protonmail? Чи якісь інші безкоштовні, які можуть гекнутися у будь-який момент? Бо ж безкоштовно, шо ти хочеш? А якщо безкоштовним email-сервісом приховано володіє ЙР? Механізм визначення реальних власників доступний далеко не кожному.

Ладно, якщо повідомлення з ЕКП будуть приходити, скажімо, у месенджер – то в який? Це теж треба визначати законодавчо. Більш-менш захищені месенджери – всі закордонні, більшість безкоштовні. В яких теж регулярно знаходять вразливості, скачують дані користувачів, а деякі просто зламують.

І зовсім просте питання: якщо у призовника банально немає доступу до Інтернет? В Україні досі є місця, де немає ані стаціонарного, ані мобільного Інтернету. Або людина просто не хоче платити за послуги Інтернет-сервіс-провайдерів чи мобільних операторів?
І хто загалом буде платити: за девайси, за доступ в Інтернет, за мобільний трафік?

Я побоююсь, що у разі прийняття законопроекту на усі ці питання заб’ють міцного прутня (як це часто буває) і тупо створять для кожного громадянина чоловічої статі ЕКП. Знаєш-не знаєш, хочеш-не хочеш, служиш-не служиш, інвалід-не інвалід – нас рать. І також нас рать, що ти не знаєш про факт існування такого кабінету – ми повістку туди вже надіслали, а тепер ти сам маєш доводити, що «не знав», «не заходив», «нема грошей на Інтернет», «немає сучасного смартфону/комп’ютера» та інші відмазки. Ах, не хочеш доводити? Прекрасно. Блокуємо рахунки, арештовуємо авто, квартиру, вносимо в реєстр боржників, забороняємо виїзд за кордон – сам до нас прибіжиш, аж бігом. Або іди в суд (в наш, український суд, ага) і там спробуй щось довести.

Коротше кажучи, ідея «електронного кабінету призовника» виглядає поки що дуже сирою. Можливо, саме поняття зараз приймуть Законом, а підзаконку та сам продукт будуть створювати, скажімо, протягом року після прийняття.
Виділять на це скажені мільйони (самі-знаєте-кому), все розкрадуть, на залишки зліплять на колінках якесь лайно, строки подовжать, потім ще виділять кошти, а коли таки запустять – все буде як колись було з Дією, пригадайте: працюватиме через раз, техпідтримка ніяка, безліч проблем з безпекою, правова неврегульованість, ніякого захисту персональних даних, нестабільність доступу і все таке подібне. Ну, і стабільні ризики витоків самої бази даних, куди ж без того.
От тільки Дія, на щастя, поки що (!) - не обов’язкова до використання. І тому претензії до неї з боку фахового середовища (гуглити «22 гріхи Дії») – не критичні для більшості громадян. «Зате зручно ж!» (С)
Тому тепер, слухняні громадяни, переходимо на новий рівень: наступний зручний державний сервіс стане примусовим. Так а шо, 18-20 мільйонів громадян України встановили ж собі Дію, все ж нормально? Зручно ж, комфортно, нічого не давить? Проковтнули, не обляпалися? То чому б тепер ще один додаток не встановити? Ну-ну, давай, не ламайся. Сказав «А» – кажи і «Б».
«Згорів сарай - гори і хата»

P.S.: до речі, вангую нову хвилю фішингу, під час якої шахраї надсилатимуть жертвам повідомлення на тему «обов’язкова реєстрація електронного кабінету призовника, скачайте файл у додатку»

Джерело
«У системі 30 млрд облич». В Нацполіції розповіли, як за допомогою Clearview та інших технологічних рішень ідентифікують окупантів

«Clearview — це лише один із способів ідентифікації окупантів, які використовує Національна поліція».

Серед інших інструментів — супутниковий зв’язок та радіоперехоплення від розвідувальних органів.
«З камер відеофіксації „Безпечне місто“ маємо великий масив фото- і відеоматеріалів подій, які відбувалися під час окупації, зокрема, Київщини. Також, коли окупанти „кивали п’ятами“, залишали списки особового складу військовослужбовців рф», — розповів перший заступник голови Нацполіції України Цуцкірідзе.

Це дало нам змогу  ідентифікувати, а потім цей масив інформації порівнювати. «Тобто, методика компанії Clearview використовується у сукупності з іншими. У системі, якою ми користуємося, є 30 млдр облич. Коли є співпадіння, проводимо фотопортретну експертизу, інші слідчі дії», — пояснив чиновник.

Він додав, що Національна поліція планує цифровізувати всі воєнні злочини, пілотний проєкт вже діє на Харківщині. Міжнародні партнери нададуть Україні для цифровізації відповідну базу.
А вот и первая отставка после скрытой записи команды Бигуса.

Президент уволил руководителя Департамента защиты национальной государственности СБУ.

"Мы отдаем себе отчет, что защищаем демократическую Украину, в которой укрепление национальной государственности является одним из ключевых приоритетов, реализация которого должна обеспечивать в том числе беспрепятственную работу СМИ и гарантировать им достаточный уровень безопасности. Именно с этой целью будет усилен ДЗНГ и оптимизированы подходы к его работе", — сообщили в СБУ.

Кандидатура нового главы этого Департамента уже в ближайшее время будет представлена на рассмотрение Президенту.
📌#Дніпропетровщина: #Поліція викрила «бігунків», які влаштували корупційну схему в самісінькому в сервісному центрі #МВС.

Мешканець Кам'янського та його дружина з двома адміністраторами місцевого ТСЦ МВС перереєстровували авто навіть за відсутності власників.

Шахраї настільки почувалися безкарно, що навіть орендували кабінет безпосередньо в приміщені ТСЦ. Там же і укладали договори купівлі-продажу автомобілів. А дружина ділка в цей час за гроші видавала фіктивні медичні довідки, необхідні для здачі водійських іспитів.

Сімейний «бізнес» прикрили оперативники #ДВБ і оголосили ділкам про підозру.

Якщо вам відомі факти корупції в ДВБ закликають повідомляти про них за номером гарячої лінії +38 050 352 72 77 або чат-бот ДВБ в Telegram @dvb_np_bot
Police Control Ukraine
📌#Дніпропетровщина: #Поліція викрила «бігунків», які влаштували корупційну схему в самісінькому в сервісному центрі #МВС. Мешканець Кам'янського та його дружина з двома адміністраторами місцевого ТСЦ МВС перереєстровували авто навіть за відсутності власників.…
📌#Одещина: #поліція викрила іншого «бігунка», який також організував незаконну схему у місцевому сервісному центрі.

Зловмисник забирав талони з електронної черги, штучно створюючи ажіотаж серед відвідувачів.

Потім пропонував відвідувачам свою «допомогу». За 5 000 грн обіцяв швидко та без черг оформити свідоцтво про реєстрацію авто, оскільки має знайомих у ТСЦ.

«Бізнесмену» оголосили про підозру.
Police Control Ukraine
⚡️Керівником батальйону патрульної поліції Кременчука стала Альона Стрижак, яка із січня 2020 року і до листопада 2023 року керувала управлінням патрульної поліції у Харківській області та втекла до Дніпра на початку повномасштабного вторгнення рашистів. …
UPD: До редакції звертаються певні люди, які намагаються захистити репутацію Стрижак й кажуть, що нібито 27 лютого Стрижак нікуда не тікала та боролась з «тигром» на вулицях Харкова.

Отже, звертаємось до усіх правоохоронців, якщо у вас є пруфи, як ви зустрічали пані Стрижак у Дніпрі на початку повномасштабного вторгнення рашистів та розвертали колону Стрижак/Дудін з іншими правоохоронцями назад до Харкова, надішліть нам: @PoliceControlUkraineBot
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Пані та панове, сильно не смійтеся😂, бо це насправді дуже сумно, бо #СБУ на тому ж місці, як і до війни 🤪
📌#Київ: поліціянти провели декілька "оперативних закупівель", щоб довести факт організації вечірок із груповим сексом

Про це йдеться у вироку Шевченківського районного суду м. Києва.

За даними слідства, троє спільників у листопаді 2022 - січні 2023 року вирішили організовувати вечірки із груповим сексом. Для цього вони розмістили оголошення у телеграм-каналах та підшукували потенційних учасників вечірки.

Підозрювані дізнавались про сексуальні вподобання клієнтів, орендували приміщення, замовляли фуршет та купували контрацептиви. Ідея із такими вечірками полягала у тому, що незнайомці займались між собою груповим сексом та платили за це організаторам "заходу".

Тоді ж цим зацікавились правоохоронці, агент яких здійснив "оперативну закупівлю" та кілька разів їздив на групові вечірки - у квартири та сауну.

За даними слідства, підозрювані провели кілька таких вечірок, після чого їх затримала поліція.

Один із організаторів заходу під час слідства провину визнав та уклав угоду з прокурором. Суд визнав його винним за ч.2 ст.302 КК України та засудив на 3 роки позбавлення волі, замінивши на рік іспитового терміну.
📌#Вінничина: Затримали нач. Могилів - Подільського управління #СБУ під час отримання 3600$ хабаря.
2024/09/30 13:29:48
Back to Top
HTML Embed Code: